понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Цеца повторно ја промени фризурата

ceca-raznatovic

Поврзани вести

Цеца Ражнатовиќ постојано го менува имиџот, а се чини дека некако најмногу ужива во нови фризури.

Таа на нејзиниот профил на Фејсбук се пофали со новата фризура. Инаку таа повторно експериментираше, но овој пат се одлучи за наједноставната варијанта – пуштена рамна коса што плени со сјај и со волумен.

Изгледа дека бојата и е нешто потемна, но со шминка и со цртите на лицето, мора да признаеме дека одлично и’ одговара.

Најчитани вести