четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Цеца се врати од Тајланд

svetlana-ceca-raznatovic-tajland-beograd-povratak-foto-nebojsa-mandic-1424300941-618236

Последни вести

Светлана Цеца Ражњатовиќ се вратила во Белград од својот одмор во Тајланд. На белградскиот аеродром „Никола Тесла“, таа е фотографирана како во придружба со стујардесите излегува од терминалот за доаѓање.

Цеца била видно расположена и се смеела со своето обезбедување.

Најчитани вести