среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 41

ФОТО: Целосно гол човек се прошета низ Прилеп

gol

Поврзани вести

Целосно гол човек се прошетал низ Прилеп, на патот од железничката до новата автобуска станица, пишува Република.

Според коментарите на фотографијата која беше споделена на „Твитер“, човекот слободно се прошетал и пред неколку униформирани полициски лица.

Најчитани вести