понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ФОТО: Четири возила се судрија на автопатот Велес – Скопје

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Поврзани вести

Четири возила се судрија на автопатот Велес – Скопје.  Во сообраќајната несреќа која се случи пред наплатната рампа Отовица, едно лице е повредено.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Во несреќата учествувале 4 возила и во моментот сообраќајот се одвива по една коловозна лента.

Од СВР Велес информираат дека нивни екипи во мометов се на терен, а по завршување на увидот ќе соопштат повеќе детали.

 

Најчитани вести