сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО: Чуден инсект забележан на Водно

insekt

Последни вести

Чуден инсект е забележан на Милениумскиот крст на Водно.

Фотографиите ги направил еден рекреативец, а подоцна ги објавил и на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук.

insekt1

Најчитани вести