четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Дакота Џонсон со нова фризура

dakotaaa_naslll

Последни вести

Ѕвездата на филмот „50 нијанси сива“ одлучи да го промени имиџот.

dakotaaa_1

Иако на сите ни се допаѓаше со едноставната фризура и шишки, Дакота Џонсон се одлучи да го освежи имиџот. Слично како нејзините колешки Џесика Алба и Розамунд Пајк, убавата актерка решила да се приклучи кон трендот и да се појави со доста популарната боб фризура.

Dakota Johnson Spotted in Soho After Leaving Hair Salon

Таа ги задржа шишките, но косата е значително пократка и би рекле дека е понеуредна. Сепак, Дакота изгледа одлично.

 

Најчитани вести