недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ФОТО: Дали е ова најзгодната Македонка?

katarinaa

Последни вести

Најпознатата македонска манекенка, Катарина Ивановска пријатно ги изненади нејзините фанови – на Инстаграм објави фотографија од минатото лето кога уживаше на Хвар во Хрватска.

 

 

Најчитани вести