понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Дали сте виделе попривлечна жена?

iman_nasl

Поврзани вести

Таа е ангел на „Викторија сикрет“, а слободно можеме да кажеме дека сосема заслужено ја доби таа титула.

foto: Splash

Се вика Шанел Иман, родена е во Лос Анџелес. Нејзината мајка е полу Кореанка, полу Афроамериканка, а татко и е Афроамериканец. Со манекенство почнала да се занимава кога имала само 13 години.

iman_1

Нејзиниот изглед брзо го привлече вниманието на челниците на модната куќа „Викторија сикрет“, а мора да признаете има и зошто.

iman_2

Најчитани вести