среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Даниел Кајмакоски без коса

Даниел Кајмакоски со бричена глава.

daniel

Поврзани вести

Победникот на „Икс Фактор“, Даниел Кајмакоски на својот фејсбук профил објави фотографија на која е со целосно избричена глава.

Оваа фотографија е направена одамна, а сега е само објавена…

Па што мислите, како повеќе ви се допаѓа Даниел?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести