четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ФОТО: Даниел Кајмакоски собира пари за поплавените Србија и БиХ

daniel-kajmakoski_wide

Поврзани вести

Победникот на шоуто „Икс Фактор“, Даниел Кајмакоски се вклучи во помошта за БиХ и Србија, кои се зафатени од тешки поплави.

daniel

Тој на својата фан страница на „Фејсбук“, каде има повеќе од 300 илјади фанови ги пушти телефонските броеви на кои може да се помогне на луѓето на кои поплавите им однесоа се.

daniel1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести