сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Децата ги копираат стајлинзите од Оскарите

браво за овие малите трендсетери.

pharrell-oscars

Поврзани вести

Слатка и интерсна галерија, најмалите се обидуваат да личат на светските ѕвезди копирајќи ги нивните стајлинзи за најважната вечер во светот на филмот и шоу бизнисот, доделување на Оскарите.

Од имитирањето на омбре фризурата на Џаред Лето до заземањето на потполно истата поза на Фарел Вилијамс и неговата девојка, погледнете ја одлично сработената работа на овие прекрасни дечиња.

нас

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести