Магазин

ФОТО: Децата ги копираат стајлинзите од Оскарите

ФОТО: Децата ги копираат стајлинзите од Оскарите

Слатка и интерсна галерија, најмалите се обидуваат да личат на светските ѕвезди копирајќи ги нивните стајлинзи за најважната вечер во светот на филмот и шоу бизнисот, доделување на Оскарите.

Од имитирањето на омбре фризурата на Џаред Лето до заземањето на потполно истата поза на Фарел Вилијамс и неговата девојка, погледнете ја одлично сработената работа на овие прекрасни дечиња.

нас