петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 44

ФОТО: Деми Мур: Девојка од 52 години

demi

Поврзани вести

Иако на црвените теписи постојано гледаме разголени глумици, Деми Мур не мора да носи провокативна тоалета за да го привлече вниманието.

И покрај тоа што оваа славна актерка има 52 години и е мајка на три деца, таа се уште изгледа како девојка.

Ѕвонестата црна тоалета креирана од Жак Посен беше вистински избор за вечерта на американските модни дизајнери.

demi1

Заедно со оваа тоалета Деми одлично ја искомбинира безвременската класика, црните салонки на „Лоуботин“.

Најчитани вести