Магазин

ФОТО: Деми Мур во непрепознатливо издание

ФОТО: Деми Мур во непрепознатливо издание

Целосно е лудо да очекувате познатите холивудски ѕвезди во секој миг да изгледаат беспрекорно. Но, последните фотографии на Деми Мур предизвикаа бура реакции во медиумите.

demi-mur-1465417991-89492

Во изминатиот период медиумите пишуваа дека актерката во последно време премногу се запуштила и дека воопшто не се грижи за изгледот. Таа неодамна беше фотографирана за време на ручек во Холивуд во целосно неочекувано издание.

demi-mur-1465418203-89494

По се изгледа 53-годишната актерка одамна не посетила фризер и не ја бојадисала косата. Ова придонесува некогашниот секс симбол да изгледа многу постаро.