четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Девојката која си игра со перцепцијата, косата и облеката

Таа ужива да си игра со косата и облеката, а еве погледнете како...

kosa i obleka

Поврзани вести

Косата е поставена така што изгледа како девојката да му го завртела грбот на обејктивот на фото апаратот, но тоа е погрешна перцепција која може да ја имате доколку ги гледате фотографиите на Малин Бергман.

I can't figure out which way the girl in these photographs is standing

I can't figure out which way the girl in these photographs is standing

I can't figure out which way the girl in these photographs is standing

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести