петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Димитриев помага во расчистувањето на Стајковци

dimitriev-pomga-640x561

Поврзани вести

Премиерот Емил Димитриев денеска беше меѓу настраданите од поплавите во Стајковци.

Тој на терен им помагаше на жителите на Стајковци да ги расчистат своите домови и дворови.

 

dimitriev-pomaga2

dimitriev-pomaga4-640x853

Најчитани вести