среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Дива населба по разбивањето на терористите

oostanaa

Последни вести

Терористите се разбиени, а евакуираните цивили се враќаат во своите домови.

Фотографии од кумановската населба покажуваат колку жестока битка се водела меѓу македонската полиција и силно вооружените терористи.

ostana22

ostanaa33

ostanaa44

ostanaa55

ostana666

Најчитани вести