петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Дрво падна врз автомобил во Кисела Вода

avto1

Поврзани вести

Невремето кое денеска го зафати Скопје направи хаос во населбата Кисела Вода. Поради дождот и силниот ветер, на улицата Ѓорѓи Димитров број 21 дрво електричен столб паднаа врз еден автомобил.

avto2

Полицијата и противпожарната помош се уште работат на увид колкава е материјалната штета од невремето.

ФОТО: Пресс24

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести