петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Фото: Дрво падна врз автомобил во Прилеп

drvo_vrz_kola_thumb_medium500_333

Последни вести

Вечерва пред околу еден час на улица „Мирче Ацев“ во Прилеп поради обилните снежни врнежи се скрши дрво, при што падна врз автомобил „KIA“ со прилепски регистарски таблички кое беше во движење.

Возачот на авотмобилот за среќа не е повреден, а на местото на несреќата пристигна полиција и врши увид на несреќата, јавува порталот Шеталиште.

Најчитани вести