петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Дрво се сруши и оштети автомобил во Центар

1

Последни вести

Дрво се сруши вчеравечер во центарот на Скопје. Оштетени се автомобили и прозорци од соседната зграда. За среќа повредени нема.

2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести