вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Два автобуси се судрија на Партизанска

n

Поврзани вести

Два автобуси се судрија на булеварот Партизанска кај Соборниот храм.

До несреќата дошло кога автобус на МВР се судрил со двокатен автобус на сообраќајното градско претпријатие ЈСП. Засега нема информации за повредени во незгодата.

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести