петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Две жени повредени во сообраќајка кај Католичка

soobrakajka-katolicka-500

Последни вести

Две жени се повредени во сообраќајна несреќата која утринава се случила на кружниот тек кај Католичката црква.

Од СВР Скопје за Курир велат дека во 9:45 од Ургентниот центар било пријавено дека се донесени две женски лица повредени во несреќата во која учествуваа два автомобили.

Повеќе детали ќе бидат познати во текот на денот.

ФОТО: КУРИР

Најчитани вести