петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Џеј Ло и Бар Рафаели во ист фустан

jey_lo_bar

Последни вести

Не е прв пат да забележиме дека познатите личности носат исти фустан, како што во овој случај тоа го забележавме за топ – моделот Бар Рафаели и пејачката Џенифер Лопез.

Иако разликата во фустаните е само во бојата, сепак станува збор за истиот крој. Што мислите кому подобро му стои?

Најчитани вести