петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Фото: Џеј Ло нема конкуренција

lopez-500

Последни вести

Славната пејачка Џенифер Лопез е одлична мамка за папараците.

За нејзиниот специфичен задник цел свет расправа, но овојпат беа фатени во кадар и нејзините убаво обликувани стомачни мускули.

Неспорно е дека Џенифер навистина изгледа здраво.

Во спорстски градник таа беше фатена како излегува од теретана при што стомачните мускули дојдоа до израз.

lopez-1-500

lopez-2-500

lopez-500

lopez-4-500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести