сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 56

ФОТО: Џеј Ло во опуштено дневно издание

Џеј Ло овој пат ги отфрли гламурозните креации и се определи за поопуштени парчиња облека кои што во нејзина режија делуваат подеднакво атрактивно и тренди.

j-lo-opushteno

Поврзани вести

Џеј Ло овој пат ги отфрли гламурозните креации и се определи за поопуштени парчиња облека кои што во нејзина режија делуваат подеднакво атрактивно и тренди.

lopez-1

Најчитани вести