сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Фото: Џејн Фонда им „наби“ комплекси на помладите колешки на „Греми“

JANE-2-1024x6821

Последни вести

Холивудската ветеранка, актерката Џејн Фонда, предизвика сензација на доделувањето на наградите „Греми“ во кои се појави во фантастичен зелен комбинезон.

Легендарната 77 годишна актерка, која со своето витко тело им задава многу тешки домашни задачи на нејзините колешки, воодушеви со својот изглед.

Двојната оскаровка од лицето не ја симнала насмевката шетајќи со својот партнер Ричард Пери со кого е во врска пет години.

Со малку шминка и нејзната препознатлива фризура, Џејн сјаела на црвениот тепих.

dzejn-fonda-1423517659-54384

dzejn-fonda-i-ricard-peri-1423517823-54385

Најчитани вести