Магазин

ФОТО: Џенифер Анистон покажа повеќе отколку што требаше!

ФОТО: Џенифер Анистон покажа повеќе отколку што требаше!

Џенифер Анистон покажа повеќе отколку што требаше. Таа вчера беше фотографирана низ улиците на Њујорк, каде се појави во бела маица и без градник, па светските таблоиди неможеа а да не го забележат ова.

jen-4

Актерката (47) носеше зелени пантолони и бела маица и речиси и да не остави ништо на имагинацијата.

jen-2

Ѕвездата која деновиве беше актуелна со фотографиите од нејзиниот одмор на Бахамите, пред неколку дена ги демантира шпекулациите дека е бремена.

jen-3