Магазин

Фото: Џенифер Анистон секси и на 45

Фото: Џенифер Анистон секси и на 45

Познатата глумица Џенифер Анистон, на публиката омилена по улогата на Рејчел во популарната ТВ серија „Пријатели“, се појави на премиерата на филмот “Cake” во Торонто.

За црвениот тепих, Анистон одбрала едноставно црно кратко фустанче со кое се истакнуваат нејзините витки нозе.

Класичните салонки со шпиц ја изфолжиле нејзината фигура, а со целокупниот сталјинг глумицата привлече огромно внимание. Вниманието го привлече и со тоа што под фустанчето Анистон не носела градник.

dzenifer-aniston-1410249937-46628

dzenifer-aniston-1410249991-46630

dzenifer-aniston-1410250500-46640

dzenifer-aniston-1410251898-46654