сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Фото: Џенифер Анистон секси и на 45

dzenifer-aniston-1410249868-46626

Последни вести

Познатата глумица Џенифер Анистон, на публиката омилена по улогата на Рејчел во популарната ТВ серија „Пријатели“, се појави на премиерата на филмот “Cake” во Торонто.

За црвениот тепих, Анистон одбрала едноставно црно кратко фустанче со кое се истакнуваат нејзините витки нозе.

Класичните салонки со шпиц ја изфолжиле нејзината фигура, а со целокупниот сталјинг глумицата привлече огромно внимание. Вниманието го привлече и со тоа што под фустанчето Анистон не носела градник.

dzenifer-aniston-1410249937-46628

dzenifer-aniston-1410249991-46630

dzenifer-aniston-1410250500-46640

dzenifer-aniston-1410251898-46654

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести