четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ФОТО: Џенифер Лопез со деколте што ги руши сите правила

jen_pt_s_nasl

Последни вести

Ова е трет по ред во низата „голи“ фустани во кои латино дивата Џенифер Лопез се појави на црвениот килим и го привлече вниманието дури и на оние што мислеа дека виделе се и дека ништо повеќе неможе да ги изненади.

jen_pt_s_1

„Голите“ фустани што Џенифер Лопез ги носи носат нов тренд на неочекувани деколтеа – од страна, позади, а сега и од долу па нагоре.

jen_pt_s_2

На доделувањето на музичките награди „Билборд“ латино дивата се појави во трретиот по ред ваков фустан што го одзема здивот.

Најчитани вести