Македонија,Крими хроника

Фото: Џип на Алфите се судри со Пежо

Фото: Џип на Алфите се судри со Пежо

Џип на полициската единица Алфи, утрово околу 10:30 часот се судри со Пежо, пренесува Прес24.

Незгодата се случила на семафорите кајТранспортниот центар во Скопје. Во сообраќајката нема повредени.