петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Џип на Алфите се судри со Пежо

alfi-sudi500

Последни вести

Џип на полициската единица Алфи, утрово околу 10:30 часот се судри со Пежо, пренесува Прес24.

Незгодата се случила на семафорите кајТранспортниот центар во Скопје. Во сообраќајката нема повредени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести