среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Е ова е народ!

1

Последни вести

Не постои никаква дилема дека ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ вечерва ќе го одржат најмасовниот митинг во историјата на независна Македонија.

Во секој момент се очекува да започне народниот собир за „СИЛНА МАКЕДОНИЈА“, а првите слики се импозантни, маса од народ во недоглед…

2

3

4

Најчитани вести