сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Една е мајка!

gkpetkpghrtkhytjuykyukui

Последни вести

Оваа фотографија дефинитивно ќе ве трогне. На истата се гледа како куче женка ги собира своите млади за да ги спаси од поплавите.

Во целата хаосна ситуација многумина заборавија на животните. Но откако на оваа женка и била пружена помош таа им помага на своите кутриња. Оваа фотографија ги разнежни срцата на многумина и стана вистински хит на социјалните мрежи.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести