недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Емотивната љубовна приказна која го трогна светот

Двајцата се со тажна животна приказна и покажаа дека љубовтане познава граници.

1

Поврзани вести

Врската на Ахмад и Фатима не остави никого рамнодушен.

1

И двајцата се со посебни потреби, Ахмад не може да ги користи рацете, а Фатима нозете.

3

Неодамна венчаниот пар, и покрај своите хендикепи, успеал максимално да го искористи она со што располага.

4

5

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести