среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ева Лонгорија во „жешко“ бикини

eva-longorija-vo-zhesko-bikini

Поврзани вести

Со оглед на објавените фотографии од одморот во Шпанија, оваа очајна домаќинка по се изгледа, воопшто нема причина за да очајува.

eva-longorija-vo-zhesko-bikini-1

Холивудската актерка Ева Лонгорија во моментов е на одмор во Шпанија каде со пријателите ужива на луксузна јахта.

eva-longorija-vo-zhesko-bikini-1

Таа на социјалните мрежи се пофали колку добро се забавува, но ја покажа и неодоливата фигура во минимален бикини костим за капење.

Најчитани вести