четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Еве како изгледа плакатот за најновото издание на Златна Буба мара

zlatna-bubamara-na-popularnosta

Последни вести

Целата нација е во исчекување на уште едно фантастично издание на Златна Буба мара на популарноста чие одржување е закажано за 19-ти февруари во Универзална сала.

На само неколку денови пред одржувањето ви го откриваме изгледно на плакатот за ГМО ЗБМП СК 2014.

zlatna buba mara na popularnosta

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести