сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Еве што експлодираше пред Основниот суд

eksplozijaaa

Последни вести

Пресуван ТНТ со фитиљ бил запален во жандињерата на булеварот Гоце Делчев пред Основниот суд Скопје 2, дознава НетПрес.

Во моментов на лице место се наоѓаат голем број на полицајци.

Оштетување на судовите нема, ниту пак повредени.

Полицијата во моментов врши увид на лице место.

8d4f0bff79991a4661806c42a8716384bb4c0511c30dda30b83d6c1adf062d40

Најчитани вести