вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

ФОТО: Фатени на дело – Страсниот бакнеж на Кети Пери и Орландо Блум

Уште во јануари таблоидите почнаа да шпекулираат дека Орландо Блум и Кети Пери се во врска, а по се изгледа славната двојка одлучи да ги потврди овие информации.

peri-blum-1

Поврзани вести

Уште во јануари таблоидите почнаа да шпекулираат дека Орландо Блум и Кети Пери се во врска, а по се изгледа славната двојка одлучи да ги потврди овие информации.

Изгледа овој пат воопшто не им беше важно кој ќе ги види.

peri-blum-2

Додека уживаа на плажа на Малибу, Пери и Блум беа фатени од будното око на папараците како разменуваат страсни бакнежи.

peri-blum-3

Најчитани вести