сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Фотографија од Кардиологија која трогна многумина

slika

Последни вести

Фотографија направена на Оддел за кардиологија во Србија стана вистински хит на социјалните мрежи.

На фотографијата може да се забележи како еден дедо со букет цвеќе во рацете ја чека својата сакана.

Фотката трогна многумина…

kardiologija

Најчитани вести