четврток, 24 ноември 2016  |  Вести денес: 73

ФОТО: Фрлаше со боја на канцеларијата на Иванов – и и’ се скинаа гаќите

demonstracii-bez-dolna obleka

Последни вести

За овие фотографии не се потребни многу зборови. Скинати гаќи и шарена револуција.

demonstrantiprotestiramboenjenainstitucii132

Најчитани вести