петок, 25 ноември 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Изобилство од бои на годишната ревија на Викторија Сикрет

v-s-naslovna

Поврзани вести

Ангелите на Викторија Сикрет прошетаа на пистата на годишната ревија, која воедно е еден од најочекуваните модни настани секоја година.

v-s-1

Најчитани вести