вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Газда гризнал работник за врат зошто му барал плата

fnktyh

Поврзани вести

Дваесет и шестгодишниот Бојан Милиќ од Сомбор бил нападнат и гризнат на вратот кога од својот газда Златан А. ја побарал својата плата.

Како што тврди семејството на нападнатиот, келнерот си ја барал неисплатената дневница. Бојан се здобил со рана на вратот, широка шест сантиметри.

На социјалната мрежа Фејсбук младиот Бојан објавил фоотграфија од поврдата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести