вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: ГДОМ со голема поддршка во Кичево за избори и крај на кризата

Кичевчани денеска во голем број излегоа да дадат поддршка на граѓанскиот собир кој го организира ГДОМ.

kicevo (2)

Поврзани вести

Кичевчани денеска во голем број излегоа да дадат поддршка на граѓанскиот собир кој го организира ГДОМ.

kicevo2 (1)

Тие побараа одржување на избори на 5 јуни бидејќи само така ќе се стави крај на политичката криза во Македонија.

Најчитани вести