среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

ФОТО: Го откри стомачето, Северина е бремена?

Северина и нејзиното 15 години помладо момче, Игор Којиќ, ќе се венчаат наскоро

sev

Поврзани вести

Сексапилната Северина во саботата пееше на скопскиот плоштад Пела.

Таа настапи во провокативен комбинезон, доволно тесен за да отвори сомнеж за нејзината блажена состојба.

seve1

Фотографиите на „Инстаграм“ покажаа заоблено стомаче на вечно витата Севе, доволно за регионалните медиуми веќе да пишуваат за можната втора бременост на пејачката.

seve2

Северина и нејзиното 15 години помладо момче, Игор Којиќ, ќе се венчаат наскоро. Доколку озборувањата за бременоста се вистинити, нејзиниот син Александар веќе нема да биде единец.

Најчитани вести