Магазин

ФОТО: Гоца Тржан ја откри тајната за нејзината убавина

ФОТО: Гоца Тржан ја откри тајната за нејзината убавина

Гоца Тржан ја откри тајната за нејзината убавина. Таа на нејзиниот Инстаграм профил сподели фотографија на која ги откри тајните на нејзината убавина.

Додека другите естрадни ѕвезди кријат како шминката ги прави поубави, Гоца гордо покажа како изгледа пред и по шминкање.

Нејзините следбеници беа воодушевени од фотографијата.

goca-trzan-2

Вака изгледа тоа чекор по чекор… Обожавам шминкање, напиша Гоца под фотографијата!