вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Гола невеста среде Партизанска во Скопје!

nevesta

Последни вести

Невеста со навистина разголен невестински фустан вчера позираше на еден од најпрометните скопски булевари, „Партизански одреди“, пишува порталот Магична свадба.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести