петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

ФОТО: Голема поддршка за „Македонија силна“ од Валандово

valandovooooo

Последни вести

Граѓаните на Валандово тргнуваат кон Скопје да го поддржат големиот народен собир „Македонија силна“.

Собирот организиран од владејачката партија почнува во 20 часот пред македонското Собрание.

valandovo22

valandovo33

Најчитани вести