петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Гореа трафики во скопски Бутел

pozar

Поврзани вести

Еден час по полноќ биле запалени трафиките спроти старата Општина во скопската населба Бутел.

pozar1

Се уште не е познато кои се причините за пожарот и дали истиот бил подметнат.

ФОТО: Пресс24

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести