сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Гореше автомобил во Бутел

butel_kola_3

Поврзани вести

Попладнево на раскрсницата помеѓу улиците „Босна и Херцеговина“ и „Александар Урдаревски“, во скопската населба Бутел се запали автомобил.

butel_kola_1

Се уште нема информации како дошло до тоа да се запали автомобилот и дали има повредени.

butel_kola_2jpg

Фото: Ѕид на сообраќајниот срам

Најчитани вести