вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Графити осамнаа во Скопје – „Заев, тик так Шутка“

zaev3

Последни вести

Графити со пораки до опозицискиот лидер, Зоран Заев денеска осамнаа на неколку локации низ Скопје.

Овие графити се резултат на револтот на граѓаните по видео снимката која вчера беше објавена на ЈуТјуб, а на која се гледа како лично Зоран Заев бара мито во износ од 200 илјади евра.

zaev1

zaev2

 

zaev

 

Најчитани вести