петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Граѓаните го исмеваат Заев на неговиот профил на Фејсбук

zaev

Поврзани вести

Граѓаните му испратија јасна порака на лидерот на СДСМ на неговиот профил на Фејсбук.

Откако лидерот на СДСМ вчера пред целата домашна и меѓународна јавност призна дека се плаши од народот и дека е свесен дека го чека нов изборен дебакл, граѓаните во серија коментари почнаа да го исмеваат на социјалните мрежи.

Порталот Press24 пренесува дел од нив.

facebook-zz (1) facebook-zz1

Најчитани вести