петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

ФОТО: Граѓани за Богородица се поклонуваа пред билборд

bilbordsl

Поврзани вести

Дел од граѓаните големиот христијански празник Богородица вчера го прославија на необичен начин.

Тие чекале во ред да се поклонат пред иконата на Богородица, на билбордот пред МАНУ.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести